Claymont District Tournamet
Claymont High School
2/24/12-2/25/12
Teams


Beaver 32.50
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Beechcroft 0.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Bexley 7.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Buckeye Local 11.50
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Brookhaven 8.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Buckeye Valley 15.50
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Big Walnut 20.50
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Cambridge 18.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Carrollton 56.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Centennial 31.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Claymont 196.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Dover 62.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Eastmoor Academy 1.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
East 2.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Edison 0.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
East Liverpool 12.50
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Granville 36.50
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Harrison Central 27.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Highland 27.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Hamilton Township 37.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Indian Creek 0.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Independence 0.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Indian Valley 44.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Jonathan Alder 39.50
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
John Glenn 5.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Lakewood 34.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Licking Hts. 32.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Linden McKinley 0.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
London 32.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Licking Valley 104.50
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Maysville 16.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Meadowbrook 3.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Marion-Franklin 10.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Mifflin 11.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Minerva 77.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Morgan 31.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
New Philadelphia 50.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Philo 9.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
River Valley 59.50
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
River View 51.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
St. Francis DeSales 19.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
South 4.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Steubenville 202.50
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Tri-Valley 58.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Utica 11.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Watterson 1.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
West Holmes 78.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Walnut Ridge 33.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners
Whitehall-Yearling 47.00
Wrestlers
Results
Summaries
Place Winners